ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ
В закладах освіти проведено Всесвітній день води, що цього року відбувся під гаслом «Цінність води для кожного з нас».
Учні 1- 4 класів, які навчаються очно в даний час, стали учасниками тематичних уроків, цікавих творчо-пошукових проєктів, використовувалися вправи та ігрові моменти, створювалися арт-виставки, обговорювалися питання забруднення водойм, поглиблювалися знання про водні ресурси нашої планети та їх значення у житті людини! На групі продовженого дня в гімназії учні 1-х класів здійснили віртуальну подорож до «Музею води» в м. Києві, а потім проводили досліди з водою, розгадували, ребуси, вивчали приказки та прислів’я.
Учні, які навчаються дистанційно, могли переглянути відеоролики про дбайливе ставлення до води та наслідків потрапляння фосфатів до водойм, рекомендовані Держводагенством (лист-рекомендація Управління головного Каховського магістрального каналу, лист-рекомендація Каховського міжрайонного управління водного господарства). Старшокласники ЗОШ № 5 пройшли онлайн тестування «Що ти знаєш про воду?», гімназисти під керівництвом вчителя хімії експериментували з водою та надсилали свої фотовідповіді вчителю.
Всесвітній день води відзначили – інформаційно насичено, практично пізнавально, цікаво і з настроєм!
Вода - це одне з найбільших багатств, яке має людина. Усім варто пам’ятати про це кожного дня, кожної хвилини і цінувати кожну її краплину!




